Nordic Walking + Muzikoterapie + Jóga

duben a říjen | Penzion Starý Pivovar Křtiny

Celodenní akce – dlouhý Nordic Walking výšlap Moravským krasem, pořádná dávka cvičení s holemi a k tomu parádní protažení – JÓGA s Petrou Štěrbákovou!

Nordic Walking lekce

9:00–16:00

výběr Nordic Walking holí, představení, základy Nordic Walking, teorie techniky, zdravotních přínosy, cvičení. Pořádně dlouhý výšlap Moravským krasem s praktickým nácvikem techniky, cvičení na začátku, během cesty i po ní.

INSTRUKTOR: Petra Sadilová, instruktorka Nordic Walking s akreditací MŠMT ČR, Zlatý nordic walking point®

Co s sebou

Na výšlap se oblečte jako na běh a přiměřeně k počasí. Boty nesmí být kotníčkové. S sebou příp. jen ledvinku/batůžek, mobil a peníze na oběd. Instruktor má s sebou vodu i lékárničku.

Jóga s Peťou Štěrbákovou

17:00–19:00

INSTRUKTOR: Petra Štěrbáková, lektorka jógy

"JÓGA je s námi všude. Většinou začíná, ale nekončí na podložce. Jóga nám umožňuje cítit se ve svém těle dobře, najít cestu k sobě. Jóga je tělo a mysl v souladu, energie, radost. Těším se na Vás. Namasté."

Co s sebou

Pohodlné oblečení na cvičení. Podložky zajištěny.

Penzion Starý Pivovar Křtiny

Penzion apartmánového typu s kapacitou 12 lůžek – tři 4lůžkové pokoje. Každý pokoj má vlastní plně vybavenou kuchyňku, sociální zařízení, TV s DVD a Wi-Fi.

Autobusová zastávka Křtiny,,pivovar IDS spojů z Brna, Vyškova a Blanska je přímo u penzionu.

SPECIÁLNÍ CENA: 400 Kč/osoba/noc (platí se na místě a není v ceně programu)

Program

od 8:00 – příjezdy, ubytování a seznámení / 9:00 – Nordic Walking instruktáž a dlouhý výšlap / 13:00 – oběd po cestě (není v ceně programu) / do 16:00 - návrat do penzionu / kafepauza / 17:00 – Jóga s Peťou Štěrbákovou do 19:00 / Vypečený večerní program, oheň, překvapení... / Nocleh pro ubytované

CENA 875 Kč

Co je v ceně? Celodenní program pod vedením akreditovaných lektorů, zapůjčení Nordic Walking holí a podložek na jógu, v penzionu – voda na cestu, čaj, káva a něco k ní, polévka, jiné drobné občerstvení, dárková sada pro kažého.

Těšíme se na vás!

Doprava tam: Bus Brno,,Stará osada 8:15-Křtiny,,pivovar 8:47 / Doprava zpět: Křtiny,,pivovar 18:17-Brno,,Stará osada 18:48 / Autem: parkování před Penzionem Starý pivovar - Křtiny 41, 679 05, GPS 49°17'31.704"N, 16°45'25.715"E

A tady to je:

Přihláška