Zvuky kroků 8

Naše tradiční vypečená celodenní akcička - Nordic Walking a Muzikoterapie ve Křtinách

Sobota 5. října 2019 | 9:00

Penzion Starý Pivovar, Křtiny

Nordic Walking zkoordinuje tělo, hudba zharmonizuje duši. Nové zkušenosti, náboj a den s fajn lidmi.

Nordic Walking lekce

9:00–14:00

výběr Nordic Walking holí, představení, základy Nordic Walking, teorie techniky, zdravotních přínosy, cvičení. Asi 13km výšlap lesem s praktickým nácvikem techniky. Oběd na Zámku (není v ceně). INSTRUKTOR: Bc. Petra Sadilová, instruktorka Nordic Walking s akreditací MŠMT ČR, Zlatý nordic walking point®

Na výšlap se oblečte jako na běh a přiměřeně k počasí. Boty nesmí být kotníčkové. S sebou příp. jen ledvinku, mobil a peníze na oběd (batůžek při chůzi překáží). Instruktor má s sebou vodu i lékárničku.

Muzikoterapie a relaxace

15:00–16:00 / 19:00–20:00

rozeznívání, muzikoterapeutická chvilka, bubnohrátky a prožitková relaxace, LEKTOR: Mgr. Soňa Štoudková, Ph.D., lektorka celostní muzikoterapie, členka Muzikoterapeutické asociace ČR a zakládající členka Evropské Asociace Celostní Muzikoterapie.

Pohodlné oblečení a obutí do interiéru.

Jóga s Peťou Štěrbákovou

17:00–18:00

"JÓGA je s námi všude. Většinou začíná, ale nekončí na podložce. Jóga nám umožňuje cítit se ve svém těle dobře, najít cestu k sobě. Jóga je tělo a mysl v souladu, energie, radost. Těším se na Vás. Namasté." LEKTOR: Petra Štěrbáková, lektorka jógy

Pohodlné oblečení na cvičení. Podložky zajištěny.

Bacha – jóga s Peťou je vždy jako bonus zdarma. Částku věnujeme na Charitativní antikvariát.

Penzion Starý Pivovar Křtiny

Penzion apartmánového typu s kapacitou 12 lůžek – tři 4lůžkové pokoje. Každý pokoj má vlastní plně vybavenou kuchyňku, sociální zařízení, TV s DVD a Wi-Fi.

Autobusová zastávka Křtiny,,pivovar IDS spojů z Brna, Vyškova a Blanska je přímo u penzionu.

SPECIÁLNÍ CENA: 400 Kč/osoba/noc (platí se na místě a není v ceně programu)

CENA 895 Kč

Co je v ceně? Celodenní program pod vedením akreditovaných lektorů, zapůjčení Nordic Walking holí a hudebních nástrojů, v penzionu – voda na cestu, čaj, káva a něco k ní, polévka, dárková sada pro kažého.  Částku za lekci jógy platíme ze svého a věnujeme ji na: https://www.charitativniantikvariat.cz. V ceně není sobotní oběd a ubytování (400 Kč).